Študenti a čerství absolventi

Súčasní študenti a absolventi vysokej školy

Príležitosti

Programy spoločnosti Air Products pre študentov, absolvovanie praxe a kooperačné vzdelávacie programy poskytujú príležitosť na získanie zaujímavých a zmysluplných pracovných skúseností. Už od počiatku budete využívať svoje poznatky a skúsenosti v reálnych projektoch. Bez ohľadu na to, či pracujete v niektorom z našich zastúpení, laboratórií, alebo tovární, budete sa učiť a rásť pod dohľadom skúsených odborníkov, s ktorými sa budete podieľať na plnení našich podnikových cieľov.

Súčasťou programov pre študentov sú príležitosti, ktoré nepatria do oblasti pracovných úloh. Získate podrobné informácie o spoločnosti Air Products, budete budovať svoju odbornú sieť, zlepšovať svoje znalosti a budete sa oboznamovať s príležitosťami na kariérny rast.

Hľadáme motivovaných, špičkových študentov univerzít pre širokú škálu príležitostí v rôznych oblastiach.

Ostaňte v spojení

Keď sa vaša úloha skončí, je možné, že budete so spoločnosťou Air Products spolupracovať aj naďalej. Mnohí z bývalých študentov – zamestnancov začali pracovať v spoločnosti Air Products na plný úväzok tak, že sa zapojili do niektorého z programov kariérneho rozvoja. Možno však absolvovať ďalšiu prax a získať podrobnejšie informácie. Ak absolvujete viac než jednu stáž v našej spoločnosti s cieľom rozšíriť si skúsenosti, môžete pracovať na iných projektoch aj na iných miestach.

Podávanie žiadostí

Uchádzači, ktorí prejavia záujem, sa musia obrátiť na príslušné oddelenie svojej univerzity / vysokej školy, požiadať o informácie o prípadných pracovných príležitostiach v spoločnosti Air Products a zistiť, či je naplánovaná návšteva našich zástupcov na ich univerzite / vysokej škole. Ak chcete zobraziť zoznam ponúk stáží a spolupráce pre študentov a odoslať svoju žiadosť spolu so životopisom online, navštívte webovú lokalitu www.airproducts.com a kliknite na položku Voľné miesta.

Pracoviská v USA

Pracoviská pre študentov – zamestnancov v Európe

 

Program kariérneho rastu a technických stáží (iba v USA) pre súčasných študentov stredných škôl a bývalých študentov stredných škôl, ktorí ukončili štúdium pred maximálne dvoma rokmi

Spoločnosť Air Products ponúka bývalým študentom stredných škôl, ktorí ukončili štúdium pred maximálne dvoma rokmi a súčasným študentom stredných škôl, ktorí sa snažia o zaradenie do programov, certifikácií a zameraní v oblasti zvárania, technológie spracovania, automatizácie a priemyselnej výroby program vo vybratých lokalitách v USA. Jeho účastníci získajú skúsenosti z reálneho života už počas štúdia. Budú spolupracovať s našimi skúsenými zamestnancami na zmysluplných úlohách a budú sa učiť o našich operáciách, produktoch a procesoch. Okrem toho sa zúčastnia na bezpečnostnom a inom vzdelávaní a získajú príležitosť sledovať iných zamestnancov, vďaka čomu sa dozvedia skutočne podrobné informácie o práci, ktorá sa vykonáva v našich továrňach.

Mnohí z našich minulých stážistov pretavili tieto skúsenosti do zamestnania v spoločnosti Air Products na plný úväzok. 

Ak dostanete viacero úloh, budete pracovať na rôznych projektoch a pravdepodobne na viacerých miestach v USA.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť