Skúsení odborníci

Príležitosti

Bez ohľadu na to, či ste technický návrhár, predajca, finančný analytik, alebo odborník v oblasti výpočtovej techniky, v spoločnosti Air Products máme pre vás vždy miesto. Naša spoločnosť hľadá vysokokvalifikovaných a skúsených odborníkov, ktorí vyhľadávajú výzvy a príležitosti.

Pracovné miesta ponúkame v týchto oblastiach: 

  • Účtovníctvo a financie
  • Administratíva
  • Technická oblasť
  • Správa územia 
  • Informačné technológie
  • Obstarávanie 
  • Výskum a vývoj
  • Predaj a marketing

Rozvoj vašej kariéry

Sme presvedčení, že učenie je celoživotný proces. Preto sa snažíme zabezpečiť prostredie na ďalší odborný a osobný rast. Pomáhame našim ľuďom rozvíjať talent a schopnosti, ktoré si so sebou priniesli do spoločnosti Air Products. Ponúkame im prostriedky a nástroje, aby mohli plne realizovať celý svoj potenciál.

Univerzita spoločnosti Air Products – je na čele úsilia našej spoločnosti o kontinuálne vzdelávanie prostredníctvom 11 vysokých škôl a poskytuje štandardné postupy, materiály, prostriedky a osnovy. V rámci univerzity sa však ide ešte ďalej za rámec tradičnej výučby, aby sa dal priestor neformálnej výučbe, overeným postupom a výmene znalostí a skúseností. 

Program globálnych konzultácií – poskytuje našim zamestnancom príležitosť na spojenie s inou osobou, s ktorou sa môžu podeliť o znalosti, rôzne uhly pohľadu, ako aj životné a pracovné skúsenosti. Učenie zo skúseností iných ľudí je vynikajúci spôsob, ako sa zoznámiť s kultúrou spoločnosti, a možnosť na ďalší rozvoj výkonnosti a znalostí. 

Praktická výučba komunít – viac než 100-členný tím ponúka členom komunít príležitosť na výmenu informácií vytváraním prostredia, v ktorom sa každý v spoločnosti môže učiť zo skúseností iných, využívať znalosti ostatných a spolupracovať na projektoch spoločného záujmu.

Platby za vzdelávanie – dôrazne podporujeme kontinuálne vzdelávanie ako formu podpory profesionálneho rozvoja našich zamestnancov s cieľom lepšie ich pripraviť na aktuálne a budúce potreby podniku.   

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Visit the Career Center

Navštívte naše kariérne centrum

Vyhľadávanie voľných miest v spoločnosti Air Products začnite tu.

Spoločnosť Air Products získala titul 2011/2012 DJSI

Spoločnosť Air Products bola zaradená medzi najlepších 10 % globálnych spoločností v odvetví.

/
X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť