Prevádzka, údržba, technické činnosti

Príležitosti

V spoločnosti Air Products hľadáme zamestnancov, ktorí chcú pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcej firme zameranej na kvalitu a bezpečnosť. Ideálnym predpokladom sú predchádzajúce skúsenosti vo výrobnej sfére.

Pracovné miesta ponúkame v týchto oblastiach:

  • Prevádzka továrne 
  • Logistika 
  • Výroba 
  • Ovládacie prvky 
  • Údržba 
  • Mechanické časti 
  • Zváranie 
  • Nástroje a elektrické prístroje

Rozvoj vašej kariéry

Sme presvedčení, že učenie je celoživotný proces. Preto sa snažíme zabezpečiť prostredie na ďalší odborný a osobný rast. Pomáhame našim ľuďom rozvíjať talent a schopnosti, ktoré si so sebou priniesli do spoločnosti Air Products. Ponúkame im prostriedky a nástroje, aby mohli plne realizovať celý svoj potenciál. 

Univerzita spoločnosti Air Products – je na čele úsilia našej spoločnosti o kontinuálne vzdelávanie prostredníctvom 11 vysokých škôl a poskytuje štandardné postupy, materiály, prostriedky a osnovy. V rámci univerzity sa však ide ešte ďalej za rámec tradičnej výučby, aby sa dal priestor neformálnej výučbe, overeným postupom a výmene znalostí a skúseností. 

Program globálnych konzultácií – poskytuje naši zamestnancom príležitosť na spojenie s inou osobou, s ktorou môžu podeliť o znalosti, rôzne uhly pohľadu, ako aj životné a pracovné skúsenosti. Učenie zo skúseností iných ľudí je vynikajúci spôsob, ako sa zoznámiť s kultúrou spoločnosti, a možnosť na ďalší rozvoj výkonnosti a znalostí. 

Platby za vzdelávanie – dôrazne podporujeme kontinuálne vzdelávanie ako formu podpory profesionálneho rozvoja našich zamestnancov s cieľom lepšie ich pripraviť na aktuálne a budúce potreby podniku.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Visit the Career Center

Navštívte naše kariérne centrum

Vyhľadávanie voľných miest v spoločnosti Air Products začnite tu.

Spoločnosť Air Products získala titul 2011/2012 DJSI

Spoločnosť Air Products bola zaradená medzi najlepších 10 % globálnych spoločností v odvetví.

/
X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť