Pre študentov a absolventov vysokých škôl

Neprehliadnuteľná kariéra

careers traffic

Európsky program pre absolventov vysokých škôl je pre nás strategickou investíciou do budúcich lídrov spoločnosti Air Products.

Pokiaľ sa pripojíte k nášmu programu, od prvého dňa budete pracovať na zaujímavých projektoch. Očakávajú sa od vás merateľné výsledky, nápady a naozajstný prínos pre nás. My vám poskytneme maximálnu podporu a vedenie tak, aby ste boli úspešní. Je našim cieľom vytvoriť pre vás prostredie k vášmu rastu, v ktorom sa budete učiť a rozvíjať sa.

Či už ste budúci, alebo čerstvý absolvent vysokej školy, Air Products vám ponúka celú radu zaujímavých možností v rade európskych krajín.

Zaujímajú vás informácie o možnosti stáží na Slovensku? Prosím, kontaktujte nás.

tell me more (v angličtine)

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Pohľad na náš program rozvoja kariéry v Európe (Career Development Programme)

Pohľad na náš program rozvoja kariéry v Európe (Career Development Programme) (2:29)

Účastníci programu hovoria o tom, aké to je byť súčasťou nášho Programu pre rozvoj kariéry (Career Development Programme)

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť