Vodiči nákladných vozidiel

Príležitosti

Hľadáme kvalifikovaných vodičov orientovaných na kariéru, ktorí chcú priniesť svoje skúsenosti do etablovanej globálnej spoločnosti, uznávanej za to, že vždy dodržiava zásady bezpečnosti, výnimočnej z hľadiska odbornosti a oddanej svojim zamestnancom.

Ak ste takto orientovaný a vodič, který jazdí bezpečne a spoľahlivo, prečítajte si o výnimočných príležitostiach v našom centre voľných miest (príležitosti v jednotlivých krajinách sú rôzne). Pridáte sa k priemyselnému lídrovi rešpektovanému preto, že ponúka stabilné zamestnanie, konkurencieschopné mzdy a výnimočné výhody.

USA – informácie pre vodičov pre vodičov nákladných vozidiel 

Rozvoj vašej kariéry

Kvalifikácia vodičov – spoločnosť Air Products bude s vami spolupracovať na udržaní potrebnej kvalifikácie vrátane zabezpečenia vodičských preukazov, zdravotných a iných potvrdení. 

Univerzita spoločnosti Air Products – stojí na čele snahy našej spoločnosti o kontinuálne vzdelávanie prostredníctvom 11 vysokých škôl a poskytuje širokú škálu možností rozvoja vrátane školení o bezpečnosti, produktoch a iných relevantných témach. 

Inštruktori a školitelia vodičov podporujú váš rast a rozvoj. Aj keď väčšina vodičov preferuje samotnú úlohu vodiča, k dispozícii sú možnosti postupu na pozície dispečera terminálu, plánovača logistiky, vedúceho tímu a iné.

 

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Zo života vodiča spoločnosti Air Products

Zo života vodiča spoločnosti Air Products (7:54)

Príďte a strávte deň s Joeom Quinnom pri nakladaní nákladného vozidla, jazde k zákazníkovi a plnení nádrže kvapalným dusíkom – to všetko s maximálnym prihliadnutím na bezpečnosť.

Visit the Career Center

Navštívte naše kariérne centrum

Vyhľadávanie voľných miest v spoločnosti Air Products začnite tu.

Spoločnosť Air Products získala titul 2011/2012 DJSI

Spoločnosť Air Products bola zaradená medzi najlepších 10 % globálnych spoločností v odvetví.

/
X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť