Náš proces predkladania žiadostí

Spoločnosť Air Products sa snaží byť spoločnosťou uznávanou kolegami, zákazníkmi a komunitou ako spoločnosť, ktorá čerpá silu, využíva príležitosti a finančný rast vzhľadom na rozmanitosť ponúkaných pracovných miest. Nezabudnite, že spoločnosť Air Products pôsobí v mnohých krajinách sveta a pracovné príležitosti, postupy, podmienky a požiadavky na zamestnanie sa odlišujú v závislosti od miestnej legislatívy a zaužívaných postupov.

Predkladanie žiadostí

Navštívte naše kariérne centrum, vyhľadajte ponúkané pracovné miesta a pošlite nám svoju žiadosť. Po vytvorení profilu v našom systéme a odovzdaní svojho životopisu sa môžete uchádzať o ľubovoľné aktuálne ponúkané pracovné miesto. Po úspešnom odoslaní žiadosti sa zobrazí stránka s potvrdením.

Hodnotenie žiadosti

Ak zistíme, že spĺňate kvalifikačné požiadavky na pozíciu, o ktorú sa uchádzate, člen náborového tímu sa na vás obráti (poznámka: čas sa odlišuje v závislosti od požiadaviek na danú pozíciu) a naplánuje čas na prerokovanie vašich doterajších skúseností, kariérnych záujmov a aktuálnej ponúkanej pozície. Vzhľadom na veľký počet žiadostí sa na vás obrátime iba vtedy, ak budete vybratí na telefonický alebo osobný pohovor.

Pohovor s kandidátmi 

Ak budete vybratí na pohovor, pripravte sa na diskusiu o svojich schopnostiach a možnostiach, dosiahnutých úspechoch, záujmoch v oblasti ďalšieho rozvoja, cieľoch a očakávaniach týkajúcich sa pracovného miesta. Zoznámte sa so spoločnosťou Air Products – prečítajte si materiály uvedené na tejto webovej lokalite. Je to zároveň príležitosť získať podrobnejšie informácie o našej spoločnosti. Preferujeme obojstranné rozhovory, preto uvítame, ak budete mať pripravené otázky týkajúce sa našej spoločnosti.

V niektorých lokalitách a v prípade niektorých pozícií vás počas osobného pohovoru môžeme požiadať o podpis formulára oprávňujúceho spoločnosť Air Products preveriť informácie, ktoré uvádzate (predchádzajúce zamestnania atď.): táto kontrola sa môže vykonať pred tým, ako vám predložíme ponuku. 

Rozhodnutie o výbere

Ak vás vyberieme na danú pozíciu, dostanete ponuku na zamestnanie. Podľa charakteru pracovnej náplne a pracoviska môže byť ponuka podmienená úspešným preverením uvádzaných informácií, lekárskou prehliadkou alebo inými požiadavkami.

Na niektoré pozície sa vzhľadom na špecifičnosť práce vzťahujú ďalšie požiadavky. Môže ísť o potvrdenia týkajúce sa zamestnania, profesionálne certifikácie, o skríning na lieky (drogy) pred nástupom zamestnania alebo o vyšetrenie zdravotného stavu. O všetkých takýchto požiadavkách vás budeme informovať.

Ak vás nevyberieme na konkrétne pracovné miesto, nebuďte sklamaní. Odporúčame, aby ste pravidelne aktualizovali svoj profil a odosielali životopis v súvislosti s novými pozíciami, ktoré vás zaujmú.

Spoločnosť Air Products overuje identitu a vhodnosť na zamestnanie v prípade osôb prijímaných do zamestnania v USA prostredníctvom databázy E-Verify.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Visit the Career Center

Navštívte naše kariérne centrum

Vyhľadávanie voľných miest v spoločnosti Air Products začnite tu.

Spoločnosť Air Products získala titul 2011/2012 DJSI

Spoločnosť Air Products bola zaradená medzi najlepších 10 % globálnych spoločností v odvetví.

/
X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť