Výhody a prostriedky

Spoločnosť Air Products ponúka motivačné mzdy a výhody, ktoré lákajú, motivujú a pomáhajú udržať si tie najlepšie talenty. Môžete očakávať motivačnú mzdu odrážajúcu skúsenosti, schopnosti a zručnosti, ktoré si so sebou prinesiete do našej spoločnosti.

Vám a členom vašej rodiny ponúkame celú škálu výhod. Aj keď sa jednotlivé výhody odlišujú podľa lokality a pracovného zaradenia, ďalej uvádzame štandardné základné výhody pre zamestnancov na plný úväzok:

 • Preventívne lekárske prehliadky 
 • Platené dovolenky a voľné dni
 • Voľné dni z osobných, rodinných dôvodov, vojenských dôvodov a vzdelávacích dôvodov
 • Životné poistenie
 • Poistenie pre prípad úrazu
 • Školenie a rozvoj
 • Pomoc pri vzdelávaní
 • Programy oceňovania zamestnancov v nasledujúcich oblastiach: služby spoločnosti, bezpečnosť, diverzita a začlenenie, trvalé zlepšovanie 
 • Programy asistencie pre zamestnancov
 • Program interného náboru zamestnancov

K dispozícii môžu byť aj ďalšie programy, napríklad plán penzijného poistenia či príspevky na používanie vozidla, respektíve dopravu.

Flexibilná práca

Chápeme, že každý z nás má určité povinnosti aj mimo svojho pracoviska. Preto ponúkame programy založené na flexibilite pracovnej činnosti, ktoré pomáhajú riešiť všetky povinnosti. V závislosti od pracoviska sa na vás môžu vzťahovať tieto možnosti: flexibilný pracovný čas alebo skrátený pracovný týždeň, obmedzený počet pracovných hodín vrátane práce na čiastočný úväzok alebo deleného pracovného miesta, práca z domu.

Prostriedky na prácu a život

V USA ponúkame bezplatnú službu zameranú na praktické rady a odporúčania týkajúce sa rodičovstva a starostlivosť o dieťa, starostlivosti o starých ľudí, finančné plánovanie a plánovanie štúdia, penzijné plánovanie a ďalšie. 

Globálne iniciatívy starostlivosti o zamestnancov

Naše globálne iniciatívy v oblasti zdravia a starostlivosti poskytujú našim zamestnancom a ich rodinám prostriedky a nástroje na zachovanie a udržiavanie osobného zdravia a na zachovanie zdravého životného štýlu.

Investície do našich komunít

Spoločnosť Air Products podporuje komunity na celom svete – všade, kde naši zamestnanci žijú a pracujú. Naša kultúra dobrovoľnosti podporuje zamestnancov, aby sa delili o svoj čas a talent. Zamestnanci na všetkých úrovniach spoločnosti prispievajú svojim časom a schopnosťami k budovaniu silných, zdravých a stabilných komunít. V súlade s našimi podnikovými zásadami zamestnanci (s podporou svojich vedúcich pracovníkov) môžu počas pracovného času vykonávať dobrovoľnícku činnosť.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť