Vzájomnou spoluprácou sa nám darí vystúpiť z radu

Za každým úspechom a dôležitou inováciou stojí tím zanietených ľudí, ktorí jej umožnili uzrieť svetlo sveta. V spoločnosti Air Products si naši talentovaní zamestnanci pomáhajú navzájom a súčasne spolupracujú so zákazníkmi, aby spoločne prosperovali. Sme vedení k tomu, aby sme bádali, starostlivo konali a dosahovali úspechy. Pre kolegov sme váženými a rešpektovanými členmi tímu. Pre zákazníkov sme partnermi pri tvorbe hodnôt. V očiach našej komunity sme starostliví, angažovaní susedia a zanietení ochrancovia životného prostredia.

Najlepší spôsob, ako sa dozvedieť o vzrušujúcich príležitostiach v spoločnosti Air Products, je počúvať ľudí, ktorí ich zažili:


 

Poznajte naše skúsenosti

 

spolupráca

Jillian Toussaint

Dajte svetu o sebe vedieť – začnite hneď teraz

Objavte, čo vás napĺňa

chcem vedieť viac

spolupráca

Joe Quinn

Bezpečnosť neberieme na ľahkú váhu

Zdravie a bezpečnosť: víťazná kombinácia

chcem vedieť viac

spolupráca

Sang Lee

Učte sa od expertov v odvetví

chcem vedieť viac

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť