Poznajte naše skúsenosti

Bezpečnosť neberieme na ľahkú váhu

 

spolupráca - Sang LeeSang Lee

Ak je vaším cieľom stať sa úspešnejším, zastavte sa. Ako člen nášho tímu sa budete učiť od špičkových technológov, ktorí vám poskytnú svoje tajomstvá úspechu a ktorí sa zo všetkých síl snažia o to, aby ste boli úspešní.

Sang je jedným z našich svetových špičkových odborníkov v oblasti adsorpčnej technológie. Sang už dlhé roky pracuje v spoločnosti Air Products a je nositeľom najvyššieho ocenenia – ceny za výnimočnosť, ktorú udeľuje predseda predstavenstva spoločnosti.

Je súčasne výskumníkom, technikom a predajcom. Spolupracuje s naším tímom v Ázii s cieľom prinášať na trh špičkové ponuky a riešenia s konkurencieschopnou cenou. Pomohol nám vytvoriť najlepšiu svetovú pozíciu v oblasti adsorpčnej technológie v Kórei – jeho práca významne posilnila globálnu pozíciu našej spoločnosti v tejto oblasti. Aktívne sa zapája do náboru, školení a rozvoja našich tímov pracujúcich v oblasti adsorpcie v Kórei a Číne.

Je to človek, ktorý verí našim ľuďom, technológii, tímovej práci a prístupu zameranému na zákazníka. Je pripravený veriť aj vám.


Späť na spoluprácu

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť