Poznajte naše skúsenosti

Bezpečnosť neberieme na ľahkú váhu

 

spolupráca – Joe QuinnJoe Quinn

Joe hovorí, že na cestách už zažil všetko, čo sa na nich zažiť dá. Je vodičom nákladného vozidla, ktoré rozváža technické plyny zákazníkom vo východnej Pensylvánii, južnom Connecticute, New Jersey, v New York City a na Long Islande, v New Yorku. S prihliadnutím na svoje trasy hovorí, že bezpečne absolvovať deň je najťažšie.

Prístup spoločnosti k bezpečnosti vníma ako extrémny, ale zároveň dodáva, že to je tak dobre.

V termináli, kde pracuje, sa nedávno skončila šesťmesačná súťaž s názvom Zdravie nadovšetko. Tento program ponúkal nástroje a rady, pomocou ktorých mohli účastníci zmeniť svoj životný štýl a prispieť tak k zníženiu svojho krvného tlaku a hmotnosti. Bezpečný návrat vodičov domov k ich rodinám je v spoločnosti Air Products úlohou číslo 1.


Späť na spoluprácu

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť