Podnikové občianstvo

Starostlivosť o komunity, v ktorých naši zamestnanci a susedia žijú a pracujú, je pre spoločnosť Air Products dlhodobým záväzkom. Ide o záväzok, ktorý vnímame veľmi zodpovedne. Veríme v zdravé a stabilné komunity našich zamestnancov, priateľov a susedov, a preto sa každý deň snažíme pomáhať prostredníctvom inovačných programov a partnerstiev. 

Ako celosvetová spoločnosť, ktorá na celom svete zamestnáva približne 16 000 ľudí, cítime zodpovednosť za to, aby občania pracujúci v spoločnosti slúžili ostatným, a vážime si úlohu, ktorú zohrávame v miestnych komunitách všade tam, kde je to potrebné.

Naša zodpovednosť slúžiť

Čím silnejšia miestna komunita, tým silnejšia a stabilnejšia platforma, na ktorej môžeme podnikať. Naďalej pôsobíme ako dobrý sused, rozvíjame úsilie o zaistenie zdravia a životaschopnosti miestnych komunít, v ktorých pracujeme a žijeme. Manažment našich závodov a ďalší pracovníci pravidelne komunikujú so všetkými zúčastnenými stranami a vyžadujú spätnú väzbu, ktorá sa týka našich procesov a postupov, bezpečného využívania našich produktov a iných kľúčových otázok v rámci komunity.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

CR's 100 Best Corporate Citizens

100 Best Corporate Citizens List for CR Magazine for 2017

Corporate CitizenshipLive United

Live United (0:49)

Air Products employees come together to LIVE UNITED and support the United Way.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť