Kvalita

Slovo „kvalita“ sa používa v mnohých súvislostiach a má mnoho významov. Od širšieho významu, ktorý sa spája s povesťou súvisiacou s kvalitou, po konkrétnejší význam, ako je kvalita produktu. V spoločnosti Air Products presadzujeme kontinuálne zlepšovanie celkového kvalitatívneho výkonu, vďaka ktorému sme lídrom v našom priemyselnom odvetví. Naši zákazníci očakávajú kvalitu a jedným z našich cieľov je poskytovať produkty a služby v súlade so špecifikáciami a načas.

Naša cesta transformácie spoločnosti Air Products na udržateľnú nízkonákladovú štruktúru nie je v rozpore s našimi hodnotami. V skutočnosti prispieva k našim silným stránkam – konať rýchlo, jednoducho a agilne s cieľom ponúkať našim zákazníkom kvalitu a inovačný prístup. Naším záväzkom je zamerať sa na kvalitu z celopodnikového hľadiska, ktoré je orientované na zákazníka, a zaistiť účasť celého vedenia a všetkých zamestnancov na plnení kvalitatívnych podnikových cieľov tak, aby boli v plnej miere pochopené a podporované.

Všetky naše podnikové jednotky a funkcie, ktoré slúžia zákazníkom, nastavujú kvalitatívne ciele, ktoré potom sprostredkúvajú v celej spoločnosti a diskutujú o nich. Sú zamerané na kontinuálne zlepšovanie nášho celkového kvalitatívneho výkonu a nesú zodpovednosť za rozvoj schopností zamestnancov tak, aby si riadnym a správnym spôsobom plnili svoje pracovné povinnosti. Podnikové jednotky pravidelne hodnotia svoj výkon a vykonávajú požadované kroky na zabezpečenie plnenia stanovených kvalitatívnych cieľov.

Každý zamestnanec spoločnosti Air Products zohráva významnú úlohu v plnení kvalitatívnych cieľov a ovplyvňuje produkty a služby, ktoré poskytujeme svojim zákazníkom. Všetko, čo robíme, je prepojené, a rovnako ako v oblasti bezpečnosti neexistuje žiadna možnosť poľaviť v plnení kvalitatívnych cieľov a ukazovateľov.

 


 

Zobraziť certifikácie podľa v súlade s normouy ISO 9001 podľa krajín

Zobraziť certifikácie v súlade s normou ISO 9001 podľa podnikových jednotiek

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť