Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Air Products pozitívnym spôsobom každodenne ovplyvňuje životy zákazníkov na celom svete. S viac ako 19 000 zamestnancami a pôsobením v 50 krajinách poskytujeme služby zákazníkom v rôznych odvetviach, od potravinárskeho, lekárskeho a energetického priemyslu až po dopravný priemysel. Dodávame jedinečné portfólio atmosférických a technologických plynov, zariadení a služieb. 

Spoločnosť Air Products si od svojho založenia v roku 1940 buduje dobrú povesť svojou inovatívnou kultúrou, špičkovými prevádzkami a zasadzovaním sa za bezpečnosť a životné prostredie. Našich zanietených, talentovaných a oddaných zamestnancov s rôznymi zázemiami poháňa vpred vyšší cieľ spoločnosti Air Products – snaha o vytváranie inovatívnych riešení, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia, podporujú udržateľnosť a zaoberajú sa náročnými úlohami, ktoré riešia naši zákazníci, komunity a celý svet.

Spoločnosť Air Products v číslach

 
8,9 miliardy USD
tržby z bežnej činnosti
19 000+
zamestnancov
50
krajín
cca 60 miliárd USD
trhová hodnota
8
desaťročí v odvetví
vyše 170 000
zákazníkov
1 800
míľ potrubia na priemyselný plyn
vyše 750
výrobných prevádzok
vyše 30
zásobovaných odvetví
 

 

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Air Products Slovakia

vyhodnotený ako
PROSPERUJÚCI PODNIK
za rok 2014

My sme Air Products

Spoločnosť Air Products ovplyvňuje životy spotrebiteľov na celom svete.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť