Company Overview

Spoločnosť Air Products (NYSE:APD) je svetovým lídrom v oblasti technických plynov s vyše 80-ročnou históriou. Spoločnosť poskytuje technické plyny a súvisiace vybavenie do mnohých priemyselných odvetví vrátane rafinácie, chemikálií, kovov, elektroniky, výroby a výroby potravín a nápojov. Spoločnosť Air Products je tiež popredným svetovým dodávateľom technológií a zariadení na spracovanie skvapalneného zemného plynu. Spoločnosť vyvíja, navrhuje, konštruuje, vlastní a prevádzkuje niektoré z najväčších priemyselných projektov v oblasti priemyselných plynov vrátane projektov splyňovania, ktoré trvalo udržateľným spôsobom menia bohaté prírodné zdroje na syntetický plyn určený na výrobu vysokovýkonnej energie, pohonných hmôt a chemických látok.

Spoločnosť dosiahla vo fiškálnom roku 2018 – 2019 tržby vo výške 8,9 miliárd USD z činnosti v 50 krajinách a disponuje aktuálnou trhovou kapitalizáciou vo výške viac ako 50 miliárd USD. Viac ako 17 000 zanietených, talentovaných a angažovaných zamestnancov z rozmanitých prostredí motivuje vyšší cieľ spoločnosti Air Products – snahu o vytváranie inovatívnych riešení, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia, podporujú udržateľnosť a riešia náročné výzvy, ktoré sa týkajú zákazníkov, komunity a celého sveta. 

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť