Riadenie

Sme presvedčení, že investícia do spoločnosti Air Products (v skutočnosti do akejkoľvek spoločnosti) je aktom dôvery a dôveru možno získať iba čestným a zodpovedným konaním. Tieto základné hodnoty sú stredobodom všetkého, čo robíme. Vždy sme zastávali presvedčenie, že najlepším spôsobom, ako sa stať vynikajúcou spoločnosťou a poskytovať našim zákazníkom a akcionárom požadované hodnoty, je správať sa čestne a eticky tak v rámci obchodných činností, ako aj v práci. 

Spoločnosť Air Products si vybudovala povesť poskytovanou kvalitou, integritou a dobrým menom – to sú základné kamene nášho úspechu. Bez ohľadu na výzvy budeme aj naďalej žiť a pôsobiť v súlade s najvyššími štandardmi etiky. Prostredie, v ktorom podnikáme, sa mení, my však hľadíme do budúcnosti a náš cieľ je rovnaký: čestné konanie a transparentnosť, vďaka ktorým sme silní už viac ako 70 rokov.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť