Predstavenstvo

Predstavenstvo sa skladá zo skupiny manažérov zodpovedných za príslušné oblasti spoločnosti. Mnohí zo súčasných riaditeľov majú za sebou radiace skúsenosti vo významných domácich a medzinárodných spoločnostiach s pôsobnosťou v USA a mimo nich, ako aj skúsenosti s pôsobením v predstavenstvách iných spoločností. Práve vďaka tomu získali znalosti o rôznych firemných procesoch, výzvach a stratégiách. Ďalší majú skúsenosti so spoluprácou s vládnymi orgánmi alebo kľúčovými sektormi trhu, ktoré odrážajú našu zákaznícku základňu alebo finančné či riadiace skúsenosti. Všetci majú požadované osobné vlastnosti, ako sú napríklad úprimnosť, integrita, oddanosť a kolegialita, ktoré sú základnými atribútmi fungovania efektívneho predstavenstva.

 


 

Obsah tejto časti:

Životopisy

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Our leadership

Our Leadership

Corporate Executive Committee and Officers.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť