Záväzok k etickému podnikaniu

Vysoký štandard profesionálnej integrity je v spoločnosti Air Products dlhodobou tradíciou a tvorí súčasť našej jedinečnej značky

Kolektívna podpora vedenia má zásadný význam, ale rozhoduje individuálny záväzok. Preto sme hrdí na to, že spätná väzba a reakcie z prieskumov u našich zamestnancov ukazujú, že integrita je dôležitá pre náš všetkých. Záväzok spoločnosti Air Products k čestnému a férovému podnikaniu znamená viac než len dodržiavanie zákonov v krajinách, v ktorých pôsobíme, alebo dodržiavanie zásad a štandardov. Je to záruka. Vždy budeme dôrazne chrániť našu integritu. Naše kroky a správanie ju posilnia a tých, ktorí ju chránia, budeme chrániť. 
 
Ak chcete získať ďalšie informácie, prečítajte si etický kódex a ďalšie materiály, ktoré sú uvedené v tejto časti. Nájdete tu aj pokyny a kontaktné informácie na predkladanie svojich otázok, vyjadrenia znepokojenia alebo hlásenia o podozrení na porušovanie zásad správania.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť