Poľnohospodárske stroje

Už viac než 50 rokov sa spracovatelia kovov spoliehajú na technické plyny, plynové atmosféry a technickú podporu spoločnosti Air Products s cieľom zvýšiť kvalitu produktov, znížiť prevádzkové náklady a zvýšiť objem výroby. Ponúkame plyny s vysokou čistotou, príslušenstvo a technológiu na manipuláciu s plynmi, možnosti globálnych dodávok a čo je najdôležitejšie – neprekonateľné priemyselné skúsenosti a technické znalosti, vďaka ktorým môžete byť úspešní.

Výberom nižšie uvedenej aplikácie získate informácie o dostupných ponukách, prostredníctvom ktorých budete môcť zlepšiť svoje operácie. Môžete si prečítať aj našu brožúru o dostupných možnostiach, v ktorej nájdete ďalšie informácie.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť