Analytické laboratóriá

Bez ohľadu na to, v akom priemyselnom odvetví pôsobíte a aké analytické postupy GC, HPLC, GC-MS, LC-MS, ICP-OES, ICP-MS, AAS) používate, rozumieme / vieme, že potrebujete určitý pokoj a nechcete sa zdržiavať problémami týkajúcimi sa dodávok špeciálnych plynov.

Nečistoty v plyne môžu významne zhoršiť presnosť analýzy a spôsobiť veľké problémy s analytickým zariadením, ako je napríklad zvýšenie základného šumu v plynovej chromatografii.

Tím odborníkov našej spoločnosti vám poradí pri výbere špeciálneho plynu vhodného na vašu aplikáciu (optimálna úroveň čistoty alebo zloženia zmesi) a zabezpečí dodávky včas a v najvhodnejšom režime podľa vašich požiadaviek.

Sortiment špeciálnych plynov Experis® od spoločnosti Air Products bol špeciálne vyvinutý na analýzu a zahŕňa plyny s veľmi vysokou čistotou, plynové zmesi a zariadenia na manipuláciu s plynmi. Naša patentovaná technológia BIP® ponúka najvyššiu úroveň čistoty argónu, dusíka, hélia a vodíka vhodnú na najnáročnejšie analytické aplikácie. Široký sortiment kalibračných a akreditovaných plynných zmesí spoločnosti Air Products sa vyrába zo širokého spektra rôznych zložiek s koncentráciou na úrovni častíc na miliardu (ppb) a ponúka stabilitu, certifikáciu a dohľadateľnosť zmesí na splnenie najnáročnejších požiadaviek. Náš sortiment zariadení na manipuláciu s plynmi zahŕňa vysokokvalitné regulačné ventily na tlakové fľaše, rozvody, ventily a odvzdušňovacie systémy.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005

Technológia BIP®

Na dokonalú kvalitu plynu

Jednorázové tlakové fľase

Ľahké, praktické a jednoducho použiteľné.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť