Montáž a testovanie integrovaných obvodov

Kremíkové čipy alebo integrované obvody budú fungovať až po pripojení k systému, ktorý bude slúžiť na ich ovládanie alebo poskytovanie pokynov. Zostava integrovaného obvodu obsahuje pripojenia integrovaného obvodu, ktoré zabezpečujú napájanie a prenos informácií medzi čipom a systémom. To sa dosiahne pripojením čipu k súprave alebo priamym pripojením k obvodu plošných spojov pre tieto funkcie. Prepojenia medzi čipom a súpravou alebo doskou plošných spojov sa vytvárajú pomocou spájania vodičov alebo montážou Flip Chip. Skúsenosti, technológie a dodávky plynu od spoločnosti Air Products môžu viesť k vyššej ziskovosti, dlhšej prevádzkyschopnosti, obmedzeniu chýb a zlepšeniu celkových nákladov na vlastníctvo procesov montáže a testovania integrovaných obvodov.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Zvýšte svoj výnos v oblasti produktov Flip Chip

Natavovanie pomocou našich plynov, zmiešavacích panelov a technológie procesov

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť