Biopalivá na báze celulózy

Spoločnosť Air Products ponúka portfólio, ktoré môže pozitívne ovplyvňovať vaše činnosti týkajúce sa biopalív na báze celulózy. Patrí k nim inertizácia dusíkom, respektíve tvorba ochrannej vrstvy, kryogénne mletie, prípravné ošetrenie ozónom a spaľovanie so zvýšeným obsahom kyslíka alebo spaľovanie biomasy, respektíve odpadových surovín. Ponúkame aj balík riešení na úpravu odpadových vôd inovatívnymi kyslíkovými technológiami. Ako najväčší svetový producent vodíka a vedúci svetový dodávateľ vodíkových membrán PRISM® spoločnosť Air Products disponuje aj skúsenosťami, vďaka ktorým môže plniť vaše požiadavky v oblasti hydrogenácie a separácie vodíka z plynových zmesí. Kliknutím na aplikácie uvedené ďalej získate ďalšie informácie.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť