Nafta z obnoviteľných zdrojov

Naftové palivá z obnoviteľných zdrojov sa vyrábajú hydrogenáciou bioolejov (vrátane živočíšnych tukov, rastlinných, riasových a pyrolytických olejov) na parafínové uhľovodíky. Existujúce ropné rafinérie môžu v procese hydrogenačnej rafinácie miešať palivá z obnoviteľných zdrojov s ropnými palivami a vytvoriť naftovú zmes z obnoviteľných zdrojov. Samostatné strediská môžu produkovať naftu zo 100 % obnoviteľných zdrojov, ktorú možno používať priamo alebo po zmiešaní s ropnou naftou a vytvoriť naftovú zmes z obnoviteľných zdrojov. Spoločnosť Air Products poskytuje vodík rôznymi spôsobmi tak, aby splnil vaše požiadavky na objem aj zloženie. Okrem toho disponujeme progresívnou membránovou technológiou na regeneráciu vodíka z odplynov biorafinérie.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť