Technológia rozšírenej ťažby ropy a plynu

Delenie vzduchu na vstrekovanie dusíka: tento všeobecný vývojový diagram uvádza bežné procesné bloky na vstrekovanie dusíka. Spoločnosť Air Products disponuje skúsenosťami v oblasti konštrukcie zariadení na delenie vzduchu v odľahlých oblastiach, v ktorých neexistujú verejné technické služby a v ktorých je nevyhnutné vytvoriť nezávislý „technický ostrov“. Spoločnosť Air Products ponúka zariadenia na delenie vzduchu a technické, resp. obslužné systémy. 
Tento všeobecný vývojový diagram uvádza procesné bloky zariadenia na separáciu dusíka (NRU), ktoré sa dá upraviť tak, aby najvhodnejším spôsobom zodpovedali potrebám zákazníka. Toto zariadenie možno využiť na predaj uhľovodíkov. Odstránený dusík možno odvetrať alebo recyklovať na rozšírenú ťažbu ropy. Spoločnosť Air Products disponuje zariadeniami NRU, ktoré splnia vaše špecifické potreby.

 


Na ropných a plynových poliach vstrekovanie dusíka udržiava tlak sondy, čo umožňuje spustiť okamžitý predaj zemného plynu, kvapalného zemného plynu (NGL) a ropy. Niektoré projekty vyžadujú odlúčenia dusíka z aplikačného plynu na zvýšenie výhrevnosti. Na tento účel slúžia jednotky na odstránenie dusíka.Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť