Manipulácia s materiálom

Operátor pri tankovaní H2 do vysokozdvižného vozíka V súčasnosti každá hodina venovaná výmene, nabíjaniu a údržbe olovených akumulátorov vysokozdvižných vozíkov je strávená na úkor produktivity. Teraz sa však objavuje aj iná možnosť. Vodíkové palivové články môžu výrazne prispieť k zvýšeniu produktivity pravidelnej manipulácie s materiálom vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu. Spoločnosť Air Products dodáva infraštruktúru na zásobovanie vodíkom a jeho tankovanie do súprav vodíkových generátorových palivových článkov, ktoré predstavujú priamu náhradu za priemyselné akumulátory využívané vo vysokozdvižných vozíkoch, automaticky riadených vozíkoch (AGV) a iných prostriedkoch na manipuláciu s materiálom.

Používanie súprav vodíkových generátorových palivových článkov s integrovaným systémom tankovania vodíka od spoločnosti Air Products prináša veľa výhod:

  • odstraňuje časovo náročné dobíjanie a prestoje, vznikajúce pre akumulátor, vozidlá sa tankujú raz až dva razy denne a tankovanie sa dá zvládnuť za tri až päť minút,
  • generuje stabilizované napätie, takže priemyselné vozíky si po celý deň udržujú konštantnú rýchlosť,
  • jedinou emisiou, ktorá uniká z vodíkových palivových článkov, je voda.

  

 

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť