Doprava

Vodíkový autobus spoločnosti Air Products spolu s vozidlom na palivové články H2 od spoločnosti GM.
Vodík sa môže používať v mnohých odlišných typoch dopravy buď vo forme palivových článkov, alebo v motoroch s vnútorným spaľovaním, na elimináciu alebo výrazné zníženie emisií. Vozidlá napájané palivovými článkami, v ktorých dochádza k zmene vodíka na elektrickú energiu, sú tiché, účinné a výhodou pre životné prostredie je emisia iba vody.

Spoločnosť Air Products zohrávala vedúcu úlohu vo vývoji vodíkovej infraštruktúry, ktorá bude potrebná na tankovanie týchto nových typov vozidiel. Sme účastníkmi rôznych celosvetových projektov zameraných na demonštráciu vodíkovej energie, dodávame vodík, riadenie projektov a bezpečnostné školenia a tvoríme návrhy nových vodíkových dávkovačov a čerpacích staníc. Najnovšie príklady zahŕňajú dodávku a tankovanie autobusov v Londýne a v Pekingu počas letných olympijských hier v roku 2008 a tankovanie bezobslužného systému leteckých demonštrácií Phantom Eye od spoločnosti Boeing.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť