Spracovanie ropných pieskov

Ropné piesky sa skladajú z asfaltu, piesku, vody a hliny a pred ďalším spracovaním je potrebné tieto súčasti fyzicky oddeliť. Separovaný asfalt sa spracuje na syntetickú ropu pomocou rôznych technológií, napríklad karbonizáciou a hydrogenačným krakovaním. Na dokončenie transformácie sa vyžaduje vodík. Po pridaní vodíka sa syntetická ropa ďalej rafinuje na produkty s pridanou hodnotou, ako je napríklad benzín a nafta. Inovátori a rafinérie potrebujú spoľahlivý zdroj vodíka na maximalizáciu produkcie palív a spoločnosť Air Products je v tomto priemyselnom odvetví uznávaná vzhľadom na spoľahlivú a bezpečnú produkciu vodíka, ako aj iné služby údržby a bezpečnej prevádzky inovujúcich stredísk, potrubných systémov a rafinérií.

Zobraziť tlačové správy

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Obnovte asfalt pomocou vodíka od spoločnosti Air Products.

Dodávka potrubím alebo zo špeciálneho zariadenia v blízkosti vášho strediska.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť