Ťažba ropy a plynu na mori

Spoločnosť Air Products poskytuje komplexné riešenia ťažby plynu v mori. Vzhľadom na viac ako 30-ročné skúsenosti a znalosti trhu vám naše globálne ponuky týkajúce sa plynov (napríklad dusíka, hélia a potápačských zmesí) prinášajú špičkovú kvalitu a bezpečnosť. Zákazníci po celom svete používajú technológiu ťažby v mori od spoločnosti Air Products na skúmanie, saturačné potápanie, obrábanie, výrobu a kontroly pod morskou hladinou, opravy a údržby (IRM). Profesionálni potápači sa spoliehajú na čistotu a presnosť našich potápačských zmesí a zvárači pod hladinou mora využívajú výhody nášho spoľahlivého zdroja kvalitných plynov. Naše špeciálne plyny sa používajú v laboratórnych analýzach a kalibráciách.

Ďalšie informácie o dusíkových systémoch od spoločnosti Air Products určených pre odvetvie ťažby plynu a ropy na mori nájdete v týchto častiach:
Plynný dusík na ťažbu v mori
Membránové separátory a systémy

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Rozumieme Vášmu podnikaniu

sa prirodzene dostane k našim odborníkom

Rozumieme Vášmu podnikaniu

Bez ohľadu na to, čo robíte

Rozumieme Vášmu podnikaniu

Bez ohľadu na to, kde ste

Rozumieme Vášmu podnikaniu

Naši odborníci sú tu pre vás

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť