Ťažba ropy a plynu v mori

Spolu s narastajúcim objemom aktivít zameraných na vŕtanie v úzkych plynových ložiskách, bridlicových náleziskách a metánových ložiskách narastá aj dopyt po službách týkajúcich sa ropných polí. Strategicky umiestnené strediská na výrobu kvapalného dusíka umožňujú spoločnosti Air Products ponúkať spoľahlivý a okamžitý zdroj dusíka, ktorý je nevyhnutný na tvorbu trhlín, dopravu uhlia, spracovanie prúdom vody, rozširovanie lomu a na iné aplikácie.

Spoločnosť Air Products vyrába prispôsobené membránové jednotky na výrobu dusíka  pre ropné náleziská, podzemné práce a služby v odvetví potrubných rozvodov. Systémy možno prispôsobiť požiadavkám rôznych predpisov vrátane certifikácií. Ak potrebujete informácie o riešeniach, ktoré budú spĺňať vaše potreby, obráťte sa na nás.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Ropa a zemný plyn – hydraulické štiepenie

Dodávky dusíka na nekonvenčnú výrobu zemného plynu.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť