Energia

Aj keď sa stimuly týkajúce sa energie a životného prostredia zdanlivo vzájomne vylučujú, použitie technických plynov a technológie progresívnej separácie môže zvýšiť energetickú účinnosť a znížiť emisie v energetických aplikáciách. Spoločnosť Air Products, ktorá je svetovým lídrom v oblasti technických plynov, je mimoriadne kvalifikovaná, pokiaľ ide o podporu tohto priemyselného odvetvia, pretože sa snaží dosiahnuť rovnaké ciele.

Už desaťročia spoločnosť Air Products podporuje energetický priemysel, a to prostredníctvom rôznych ponúk vrátane služieb zameraných na jednotlivé zariadenia, technických plynov pre IGCC a fotovoltický priemysel (podpora generovania). Ako producent energie je spoločnosť v pozícii, v ktorej zažíva zmeny a trendy na trhu a reaguje na ne, ako je to napríklad v stredisku Stockton v Kalifornii, v ktorom sa okrem iného spaľuje aj biomasa s cieľom znížiť uhlíkovú stopu.

Podporujeme energiu aj v iných priemyselných odvetviach, pričom sa zameriavame na účinnosť (ponuka kyslíkového paliva producentom ocele, skla a cementu – v tomto prípade naša technológia zlepšuje účinnosť a zvyšuje objem výroby a súčasne znižuje podiel NOx a CO2). Rozširujeme povedomie o technológii používania kyslíkového paliva a podporujeme energetický priemysel v jeho úsilí znižovať podiel emisií CO2 vývojom riešení zachytávania CO2 na báze kyslíkového paliva so zameraním na elektrárne spaľujúce uhlie.

Energia Segmenty

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005

Odhaľovanie potenciálu…

Čistá energia.

Vodíková energetická stanica

Vysoká účinnosť a obnoviteľnosť

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť