Výroba elektrickej energie

Spoločnosť Air Products v priebehu posledných troch desaťročí navrhla, postavila a prevádzkovala strediská na výrobu elektrickej energie. Tieto kroky zahŕňajú výrobu elektrickej energie s výkonom viac ako 900 MW zo samostatných jednotiek CFB, kogeneračných jednotiek na technický plyn a domového tuhého odpadu. V súčasnosti prevádzkujeme zariadenia s inštalovaným výkonom vyšším ako 350 MW. Vďaka týmto skúsenostiam z výroby elektrickej energie a skúsenostiam z využívania technických plynov sme vyvinuli skupinu progresívnych technológií na výrobu elektrickej energie. Patria k nim úsporné metódy zlepšeného spaľovania, ponuky vysokoúčinnej kogenerácie a procesy špičkového splyňovania a kyslíkovo-palivového spaľovania.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Solárna elektráreň spoločnosti Air Products

Slnečná energia znižuje našu závislosť od fosílnych palív.

Nová technológia delenia vzduchu

Iónová transportná membrána Kyslík

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť