Bezpečnosť vodíkových palív

Všetky palivá – vrátane vodíka – sú horľavé. Vlastnosti vodíka pri spaľovaní sa však odlišujú od iných palív. Ak dodržiavate pokyny na bezpečné skladovanie, manipuláciu a používanie, manipulácia s vodíkom je rovnako bezpečná ako manipulácia s ostatnými plynmi.

Spoločnosť Air Products má neprekonateľnú bezpečnostnú bilanciu v oblasti bezpečnej výroby, skladovania, manipulácie a distribúcie vodíka a iných plynov. Získali sme viac ocenení za bezpečnosť než ktorákoľvek iná spoločnosť pôsobiaca v odvetví technických plynov a sme lídrom v oblasti podpory bezpečného používania vodíka komunitami používajúcimi vodíkové palivá.

Informácie o bezpečnosti a manipulácii

Informácie o bezpečnosti a manipulácii nájdete v bezpečnostných listoch týkajúcich sa vodíka.

Bezpečnosť vodíka Vzdelávacie programy

Spoločnosť Air Products má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a manipulácie s vodíkom. Ponúkame rôzne vzdelávacie programy zamerané na bezpečnosť pri používaní vodíka, ktoré vychádzajú z týchto dlhoročných skúseností. Účasť na týchto programoch vám pomôže získať mnoho informácií – od všeobecnej manipulácie s vodíkom a bezpečnosti až po podrobné informácie o spôsobe bezpečnej manipulácie, navrhovania a používania vodíkových systémov.


 

Dostupné kurzy

Najčastejšie omylySpäť na vodíkovú energiu

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť