Dodávky vodíka

Líder v oblasti prívodu (dodávok) vodíka na čisté dopravné aplikácie

Spoločnosť Air Products, ktorá je najväčším svetovým dodávateľom vodíka a lídrom v odvetví infraštruktúry vodíkových palív, je lídrom aj v oblasti vývoja technológií získavania energie z vodíka. Už pätnásť rokov sa venujeme navrhovaniu a výrobe vodíkových čerpacích staníc a čerpacích staníc so zmesami vodíka, ako aj školením operátorov. Zaoberáme sa dodávkami bezpečného a nízkonákladového vodíka na trh prostredníctvom účasti na mnohých demonštračných projektoch po celom svete. Vo väčšine týchto projektov zahŕňajú aktivity spoločnosti Air Products celkový vývoj systému, bezpečnostné konzultácie, technické spracovanie, výrobu, inštaláciu a zabezpečenie dodávok vodíka. V závislosti od konkrétneho projektu sa vodík dodáva ako stlačený, kvapalný alebo sa vyrába priamo na mieste.

Dodávky vodíka

Spoločnosť Air Products ponúka absolútnu flexibilitu v oblasti dodávok vodíka. Zabezpečujeme dodávky vodíka zo zemného plynu, vodíka získaného regeneráciou odpadového plynu, a to priamo na miesto spotreby alebo jeho výrobou na mieste. Spolupracujeme s našimi zákazníkmi na určení najvhodnejšie zdroja dodávok tak, aby sme splnili ich potreby, a to v rámci dodávateľskej siete, ktorá je k dispozícii.

Dodávaný vodík

Spoločnosť Air Products dodáva vodík vo forme stlačeného plynu a v kryogénnej kvapalnej forme. Sme najväčším dodávateľom vodíka veľkoodberateľom na svete. Vodík sa zákazníkom dodáva potrubiami, vozidlami na prepravu zásobníkov, vozidlami na prepravu skvapalneného plynu a v tlakových fľašiach.

Výroba vodíka na mieste

Spoločnosť Air Products je lídrom v oblasti vývoja výroby vodíka na mieste reformovaním zemného plynu. Už desaťročia vlastníme a používame technológiu elektrolytickej výroby.

Palivové možnosti centrálnej výroby vodíka

Palivové možnosti výroby vodíka na mieste

 Palivové možnosti výroby vodíka na mieste

Vodíkový generátor PRISM® – naše vodíkové generátory PRISM® ponúkajú hospodárnu výrobu vodíka priamo na mieste vo forme kompaktných systémov. 
Prevziať súbor PDF (108 kB)

  • Elektrolýza – spoločnosť Air Products ponúka plne integrované palivové riešenie pre širokú škálu podnikových vozidiel. Integrácia nášho vodíkového systému a prevádzkové skúsenosti v oblasti elektrolytických jednotiek sú mimoriadne vhodné na demonštráciu jeho možností v aplikáciách využívajúcich energiu z obnoviteľných zdrojov.
  • Čistenie – spoločnosť Air Products je technologickým lídrom v oblasti technológie striedavej tlakovej adsorpcie a membránovej purifikácie. Naše riešenia sú efektívne, nízkonákladové a jednoducho sa používajú.

Späť k palivovým článkom

 

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť