Energetické technológie

Environmentálne predpisy a zvyšujúci sa tlak na účinnosť na energetickom trhu ponúkajú príležitosť na skokové zmeny technológií, ktoré využíva energetický sektor. Vzhľadom na desaťročia skúseností a inovačný prístup spoločnosť Air Products kontinuálne hodnotí nové technológie a ich využitie v rámci rôznych trhov a aplikácií. Výsledkom je, že v súčasnosti ponúkame a v budúcnosti aj naďalej budeme ponúkať rôzne technológie v oblastiach, ako sú napríklad alternatívne palivá, uchovávanie energie, zachytávanie CO2 a kogenerácia produktu a energie.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Mlynské nivy 74
  821 05 Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť