Mliečne výrobky/zmrzlina

Bez ohľadu na to, či v procesoch výroby mliečnych výrobkov a zmrzliny požadujete balenie MAP, chladenie alebo mrazenie, riešenia Freshline® od spoločnosti Air Products vám ponúkajú plyny vysokej čistoty a príslušné zariadenia, možnosť medzinárodných dodávok a (čo je veľmi dôležité) neprekonateľné priemyselné skúsenosti a technickú podporu, aby ste skutočne uspeli, a to kdekoľvek na svete. Pomôžeme vám v nasledujúcich oblastiach:

 • Zefektívnenie výroby nových typov zmrzlín (napríklad sendvičový typ) predbežným nastavením ľahko tečúcich poliev a aditív.
 • Výroba zmrzlinových peliet 
 • Povrchové mrazenie na dosiahnutie lepšieho rezu, chladenie koláčov alebo zmrzliny a tvarovanie zmrzlín. 
 • Eliminácia úzkych miest chladenia vo výrobe

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Technológie mrazenia

Výber správnych technológií mrazenia pre váš produktový rad

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť