Ryby/plody mora

Ryby a plody mora sa stávajú čoraz obľúbenejšími položkami u spotrebiteľov, ktorí vyznávajú zdravé a pestré stravovanie. Výzvou pre spracovateľov potravín je zachovanie špičkovej chuti a kvality týchto delikátnych produktov až do ich konzumácie. Zariadenia a plyny potravinárskej triedy Freshline od spoločnosti Air Products vám pomôžu inovačnými mraziacimi a ochrannými systémami, výsledkom čoho sa zvýši vaša výrobná produktivita, kapacita, zvýšia sa výnosy a vy budete môcť produkovať maximálnu kvalitu s nižšími nákladmi. Pomôžeme vám:

 • Kontinuálne alebo dávkové chladenie alebo mrazenie produktov
 • Výroba produktov s pridanou hodnotou (napríklad našľahané, marinované alebo potraviny pripravené na varenie)
 • Poskytnutie účinných riešení IQF (jednotlivo rýchlo zmrazené položky) na zachovanie tvaru, štruktúry a chuti, a to aj v prípade, ak je produkt namočený v omáčke alebo má vysoký podiel vody. 

Pokiaľ ide o spracovanie plodov mora, súčasťou sú aj chladiace a mraziace riešenia, prostredníctvom ktorých môžete dosiahnuť vysokú úroveň IQF – každá časť plodov mora si zachová svoju vlastnú formu, štruktúru a chuť. Je to možné dosiahnuť aj v prípade, ak je potravina pokrytá omáčkou alebo obsahuje vysoký podiel vody.

Freshline® Food Processing Technologies for Fish and Seafood
Prevziať súbor PDF (340 kB)

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť