Ovocie/zelenina

Potravinárske plyny sa v širokom meradle používajú v odvetví spracovania ovocia a zeleniny, a to v rámci širokej škály aplikácií počnúc MAP, chladením až po mrazenie. Ovocie a zelenina začínajú vykazovať príznaky poškodenia skôr ako väčšina ostatných potravín, a preto sú hlavnými kandidátmi na použitie plynov MAP, ktoré významným spôsobom predlžujú skladovateľnosť niektorých druhov čerstvého ovocia a zeleniny. Ak mrazíte alebo plánujete mraziť ovocie alebo zeleninu, progresívne riešenia mrazenia Freshline® od spoločnosti Air Products ponúkajú inovatívne a najviac prispôsobené riešenia vašich procesov, a to bez ohľadu na to, či spracúvate produkty IQF (jednotlivo rýchlo zmrazené) alebo iné, alebo či potrebujete dávkovú alebo kontinuálnu mrazničku.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Prečo je vhodné chladiť dusíkom?

Prečo je vhodné chladiť dusíkom? (3:25)

Chris Johnson informuje o výhodách používania dusíka v aplikáciách spracovania potravín.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť