Mäso/hydina

Plyny a zariadenia Freshline® od spoločnosti Air Products je možné použiť na rôzne aplikácie mrazenia, chladenia a balenia. Životné štýly a prístup spotrebiteľov sa kontinuálne menia. Tieto zmeny majú významný vplyv na spôsob prípravy mäsa a hydiny. Zvyšuje sa dopyt po zabalených hotových jedlách, produktoch v omáčkach, surovín vhodných na priame varenie a iných vysokokvalitných produktoch. Spoločnosť Air Products ponúka flexibilné systémy na efektívne a účinné mrazenie, chladenie a balenie mäsových a hydinových produktov s nízkymi kapitálovými nákladmi. Naše kryogénne systémy zlepšia kvalitu vašich produktov (chuť, štruktúru a vzhľad) minimalizáciou dehydratácie, rastu kryštálov, straty spôsobenej odkvapkávaním a obmedzením upevnenia pomocou popruhov. Kryogénne systémy pomáhajú aj zvyšovať výnos, čím sa zvyšuje celková ziskovosť výroby. Naše plyny zohrávajú významnú úlohu v celom procese (z farmy až na tanier) vrátane dodávok plynov na omráčenie hydiny v regulovanej atmosfére (CAS) až po balenie finálneho mäsového alebo hydinového produktu. Pomôžeme vám v nasledujúcich oblastiach:

 • Kontinuálne alebo dávkové chladenie alebo mrazenie produktov
 • Výroba s pridanou hodnotou alebo výroba jednotlivo rýchlo zmrazených (IQF) produktov
 • Výroba produktov IQF alebo nanášanie omáčok
 • Povrchové mrazenie na získanie krájaných výrobkov vysokej kvality
 • Zmiešavanie alebo formovanie výrobkov
 • Predĺženie skladovateľnosti výrobkov
 • Dodávka plynov a know-how na omračovanie hydiny v regulovanej atmosfére (CAS).

Balenie Freshline® MAP – červené mäso
Prevziať súbor PDF (218 kB)

Technológie spracovania potravín Freshline® – hydina
Prevziať súbor PDF (479 kB)

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť