Hotové jedlá

Plyny a zariadenia Freshline® od spoločnosti Air Products je možné použiť na rôzne aplikácie mrazenia, chladenia a balenia. Hotové jedlá a iné špeciálne produkty ako napríklad predjedlá sú rýchlo sa rozvíjajúce oblasti, a to vďaka zvyšujúcemu sa dopytu po hotových prípravkoch, národných jedlách, produktoch v omáčkach a iných vysokokvalitných produktoch. Spoločnosť Air Products ponúka širokú škálu flexibilných kryogénnych systémov na účinné a efektívne mrazenie, chladenie a balenie hotových jedál s nízkymi kapitálovými nákladmi. Výsledkom je vysoká kvalita produktov a možnosť vyrábať veľmi inovatívne produkty s pridanou hodnotou.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Prečo je vhodné chladiť dusíkom?

Prečo je vhodné chladiť dusíkom? (3:25)

Chris Johnson informuje o výhodách používania dusíka v aplikáciách spracovania potravín.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť