Omáčky/tekuté potraviny

Kontinuálny chladič na omáčky Freshline® od spoločnosti Air Products pomáha zvládnuť narastajúci dopyt po jedlách pripravených na priame varenie, národných špecialitách, produktoch v omáčkach a iných vysokokvalitných produktoch. Toto jedinečné riešenie využíva vysoký výkon kvapalného dusíka na rýchle a ekonomické chladenie mnohých typov tekutých a polotekutých potravín. Produkty, ako sú napríklad omáčky, vývary, pudingy, pyré a kombinácie zmiešaných jedál je možné schladiť ihneď po uvarení, čím dôjde k výraznému zníženiu teploty. Toto ochladenie produktu sa vykonáva pri spracovaní pred začatím ďalšieho kroku napríklad miešania, balenia alebo chladenia. Uvedený krok prudkého schladenia môže významne skrátiť čas celého cyklu prípravy a spracovania.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť