Výroba nekovových minerálnych produktov

V dnešnom prostredí zostrujúcej sa globálnej konkurencie je prirodzené, že vyžadujete najlepšie technológie na spracovanie minerálov a zároveň skúseného dodávateľa, ktorý ich dokáže implementovať bezpečným a efektívnym spôsobom. Spoločnosť Air Products ponúka inovačné riešenia technických plynov priemyselnému odvetviu spracovania minerálov už viac než 50 rokov. Naši špecialisti vám pomôžu s využitím a dodávkami kyslíka, dusíka a ďalších technických a špeciálnych plynov v rôznych aplikáciách počnúc spaľovaním na tavenie a spekanie až po využitie dusíka a kyslíka na reguláciu atmosféry pri balení. Ak chcete získať ďalšie informácie, vyberte si niektorú z nižšie uvedených aplikácií.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť