Surové sklo

V dnešnom prostredí globálnej konkurencie je prirodzené, že vyžadujete najlepšiu technológiu v sklárskej peci a skúseného dodávateľa, ktorý dokáže bezpečným a efektívnym spôsobom túto technológiu implementovať. Spoločnosť Air Products poskytuje inovačné riešenia pre výrobcov surového skla už viac než 50 rokov. Počnúc našimi originálnymi horákmi Cleanfire®, ktoré predstavujú štandard v odvetví, až po inovačný hybridný prostriedok na tavenie skla Cleanfire® HGM ™ poskytujeme špičkové riešenia pre operácie tavenia skla. Výrobcovia skla v tomto segmente sa rozdeľujú do štyroch základných podkategórií: nádoby, plavené sklo, vlákna a špeciálne produkty. Spoločnosť Air Products dodáva plyny, technológiu a zariadenia pre nasledujúce typy pecí:

 • Regeneračné s bočným otvorom
 • Regeneračné so zadným otvorom
 • Rekuperačné
 • Jednotkové taviče
 • Elektrické taviče

Naši priemyselní špecialisti vám môžu pomôcť aj s dodávkou a používaním dusíka, vodíka, hélia, argónu a iných priemyselných a špeciálnych plynov, ktoré sa používajú pri tavení, rafinácii, tvarovaní a zostavovania. Ak chcete získať ďalšie informácie, vyberte si niektorú z nižšie uvedených aplikácií.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Referencia zo spoločnosti AGC Flat Glass

Referencia zo spoločnosti AGC Flat Glass (2:48)

Pozrite sa, aké výhody našim zákazníkom prináša generátor plynu PRISM®

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť