Zdravotná starostlivosť

Spoločnosť Air Products je dodávateľom podľa vlastného výberu pre zdravotnícke služby na celom svete.

Už viac ako 60 rokov dodávame plyny zdravotníckej triedy a kryogénne služby na zobrazovanie pomocou magnetickej rezonancie pre nemocnice a inštitúcie. Spoločnosť Air Products je považovaná aj za amerického lídra v oblasti dodržiavania súladu s nariadeniami týkajúcimi sa zdravotníckeho kyslíka. V oblasti MRI poskytujeme svoje služby viac ako 4 500 zákazníckym strediskám v USA a takmer 7 500 strediskám na celom svete so záznamom včasnosti viac ako 99 %.

Bez ohľadu na svet, v ktorom pôsobíme, je naším hlavným cieľom ponúkať riešenia, ktoré plnia potreby poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a ich pacientov rýchlym, efektívnym a bezpečným spôsobom. Starostlivosť a angažovanosť sú základom našich vzťahov.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005

Bezpečná a spoľahlivá dodávka
vysokokvalitných plynov

Kliknutím zobrazíte naše ponuky pre vaše stredisko zdravotnej starostlivosti.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť