Spracovanie kovov

Už viac ako 50 rokov sa spracovatelia kovov na celom svete spoliehajú na technické plyny, plynové atmosféry a technickú podporu spoločnosti Air Products, ktoré im pomáhajú zvýšiť kvalitu produktov, znížiť prevádzkové náklady a zvýšiť objem výroby. Ponúkame plyny s vysokou čistotou, príslušenstvo a technológiu na manipuláciu s plynmi, aditíva, možnosti globálnych dodávok a čo je najdôležitejšie – neprekonateľné priemyselné skúsenosti a technické znalosti, vďaka ktorým môžete byť úspešní. Ďalšie informácie nájdete v brožúre o našich schopnostiach – vyberte si príslušný segment v zozname uvedenom nižšie.

Spracovanie kovov Segmenty

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Air Products aditívna výroba pre 3D tlač kovovAir Products aditívna výroba pre 3D tlač kovov

Air Products aditívna výroba pre 3D tlač kovov (1:31)

Riešenie spoločnosti Air Products pre 3D tlač kovov. Na výrobu kvalitných dielov má zásadný vplyv použitie správnej atmosféry. V tomto videu sa dozviete, ako plyny ovplyvňujú kvalitu dielov vyrobených pomocou aditívnej výroby (additive manufacturing).

Technológia chladenia pri tepelnom striekaní – video

Technológia chladenia pri tepelnom striekaní – video (2:53)

Kvapalný dusík umožňuje rýchlejšie pracovať s menším množstvom odpadového prášku a procesového plynu.

Služby pre spracovanie kovov

Stiahnite si našu brožúru

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť