Farmaceutiká/biotechnologické chemikálie

Spoločnosť Air Products disponuje 70-ročnými skúsenosťami v používaní dusíkových, vodíkových, kyslíkových technológií a technológií fluoridácie, ktoré pomáhajú zvyšovať bezpečnosť, znižovať náklady, obmedzovať emisie do životného prostredia a zvyšovať kapacitu. Chápeme problémy, ktoré riešite v oblasti reakčnej chémie, kinetiky, miešania a hromadných prenosov, a sme pripravení poskytnúť vám nízkonákladové riešenia na optimalizáciu vašej produktivity.

Ak nás chcete zaradiť do svojho zoznamu potenciálnych dodávateľov alebo sa chcete pozhovárať s naším odborníkom o možnostiach zlepšenia operácií, obráťte sa na naše miestne zastúpenie.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Predstavujeme PolarFitTM – mlyn na ultrajemné mletie

Ultrajemné mletie nie je vôbec jednoduchá úloha. Pomôžeme vám s ňou.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť