Kozmonautika

Už viac ako 50 rokov sa spracovatelia a producenti kovov spoliehajú na technické plyny, plynové atmosféry, membránové separátory a technickú podporu od spoločnosti Air Products, aby zvýšili kvalitu svojich produktov, znížili podiel nepodarkov, a znížili prevádzkové náklady, maximalizovali produktivitu a zlepšili pracovné prostredie. Ponúkame širokú škálu vysokovýkonných a štandardných technických plynov, zariadení a technológií na manipuláciu s plynmi a možnosť globálnych dodávok. Ak chcete získať podrobnejšie informácie, vyberte si požadovaný segment v zozname uvedenom ďalej.

Okrem toho ponúkame celú škálu vysokovýkonných a štandardných plynov na mnohé iné aplikácie vrátane týchto:

 • vodík a kyslík na raketový pohon,
 • dusík do autoklávov a environmentálnych testovacích komôr, aerodynamických kanálov, na akustické a laserové testovanie, ako aj na tlakové aplikácie a prečisťovanie,
 • hélium pre supravodiče, na tesnostné skúšky, do vysokotlakových čerpacích systémov, aerostatov, meteorologických balónov a na prečisťovanie a tlakovanie palivových systémov rakiet a vesmírnych lodí.

Navštívte naše produktové stránky, na ktorých nájdete ďalšie informácie o našich plynoch, zariadeniach na manipuláciu s nimi, technológiách a možnostiach globálneho zabezpečenia dodávok.

Kozmonautika Segmenty

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Technológia chladenia pri tepelnom striekaní – video

Technológia chladenia pri tepelnom striekaní – video (2:53)

Kvapalný dusík umožňuje rýchlejšie pracovať s menším množstvom odpadového prášku a procesového plynu.

Metal Fabrication

Microbulk – mikroobjemové dodávky plynu

Nákladovo úsporná a spoľahlivá alternatíva k tlakovým fľašiam (981 kB)

Rozumieme Vášmu podnikaniu


K našim odborníkom sa dostanete bez problémov

Rozumieme Vášmu podnikaniu

Bez ohľadu na to, čo robíte

Rozumieme Vášmu podnikaniu

Bez ohľadu na to, kde ste

Rozumieme Vášmu podnikaniu

Naši odborníci sú tu pre vás

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť