Obrábanie kovov

Spoločnosť Air Products poskytuje široký sortiment vysokovýkonných a štandardných technických plynov pre letecký priemysel. Naše vysokokvalitné produkty na zváranie poskytujú lepšie výsledky, pomáhajú zvyšovať produktivitu, znižujú konštrukčné náklady a zvyšujú kvalitu.

Náš sortiment ochranných atmosfér presahuje požiadavky všetkých noriem na kvalitu príslušného plynu a presnosť zmesí a zahŕňa všetky štandardné priemyselné zmesi na zváranie.

Sortiment ochranných atmosfér Maxx® bol vytvorený po veľmi prísnom testovaní v reálnych pracovných podmienkach. Plyny Maxx® ponúkajú najvyššiu úroveň výkonu (vrátane vyššej kvality zvaru a zrýchlenia procesov zvárania) na maximalizáciu produktivity a zlepšenie pracovného prostredia.

Naše plyny sú k dispozícii v tlakových fľašiach, vo zväzkoch tlakových fliaš a v nádobách na kryogénne kvapaliny rôznych veľkostí. Napríklad naše revolučné tlakové fľaše Integra® sú vybavené zabudovaným redukčným ventilom, jednoduchšie a bezpečnejšie sa s nimi manipuluje a často sa môžu používať dlhšie než klasické tlakové fľaše.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005
Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

 1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Tlaková fľaša Integra®

Revolúcia v bezpečnosti zvárania (290 kB)

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť