Halia

Halia (Hā´•lēă)

Názov gréckej legendy

Spoločnosť Air Products disponuje 50-ročnými skúsenosťami s najdôležitejšou látkou na zemi – vodou. Naším poslaním sú technické plyny. Tieto znalosti sme pretavili do vhodného a šetrného používania tak, aby bola voda na zemi bezpečná a čistá.

Už od 60-tych rokov 20. storočia poskytujeme zákazníkmi inšpirované riešenia na zvýšenie a zlepšenie úpravy odpadových vôd a pitnej vody pre priemyselných a komunálnych zákazníkov. Náš názov bol dlho spájaný s kyslíkovými a ozónovými aplikáciami, ktoré slúžia na obnovenie čistého stavu vzácnych zdrojov. Prinášame tradíciu, znalosti a porozumenie do technológií súvisiacich s vodou. Keď sme rozšírili náš úchvatný sortiment produktov na úpravu vody, požičali sme si názov z gréckej mytológie.

Halia bola bohyňa morí. Jej meno pripomína naše produkty. Je to aplikácia modernej vedy a technológie s cieľom obnoviť základný stavebný kameň života na úroveň čistoty, ktorú sme poznali v minulosti.

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť