Vaši odborníci na kovospracujúci priemysel

Peter Šipkovský

Nástup do Air Products: January 2011

Bydlisko: Bratislava-Pezinok, Slovensko

História: Peter, ako kvalifikovaný strojný inžinier, strávil vyše 20 rokov v oblasti technických plynov, zvárania a automatizácie procesov.

Kontakty: sipkovp@airproducts.com

O Petrovi

V roku 2011 prešiel Peter po pôsobení na pozícii globálneho predaja zváracích zariadení a prídavných materiálov do oblasti technických plynov na zváranie. Bohaté skúsenosti kvalifikovaného zváračského technika mu umožňujú nájsť uplatnenie na pozícii aplikačného špecialistu v spoločnosti Air Products, na ktorej pre región Slovensko poskytuje praktické poradenstvo používateľom plynov hlavne v sektore výroba zváraných konštrukcií a zvarencov. Medzi jeho zákazníkov patria aj zahraničné spoločnosti pôsobiace v oblasti strojárstva a spracovania kovov. V 80. rokoch 20. storočia Peter navštevoval vysokú technickú školu strojnícku v Bratislave. V roku 1998 absolvoval kurz - Zváranie metodou TIG. Postupne získaval ďalšie skúsenosti a odbornosť až po získanie certifikátu medzinárodný zvárací inžinier - IWE. Je ženatý a má dve deti, Michaelu a Pavla.

Jeho skúsenosti

Vďaka dostatku praktických skúseností v danom odbore dokáže Peter poskytovať poradenstvo používateľom zváracích plynov v ohľade optimalizácie procesov zvárania a spôsobov zaistenia dodržiavania bezpečnostných štandardov. Rád pracuje v teréne na prevádzkach odberateľov, kde dokáže realizovať predvádzania a testy za účelom garancie ich súladu s predpísanými normami a požiadavkami odberateľov. Najmä jeho praktické skúsenosti sú zárukou toho, že dokáže viesť odborné školenia a poskytovať technickú podporu svojim kolegom z BDM v regionoch Slovenska.

V osobnom živote …

Peter rád športuje. S obľubou hrá tenis, lyžuje a pláva a cez víkendy najradšej chodí do prírody. Okrem toho je členom miestneho amatérskeho divadelného zoskupenia pôsobiaceho v Bratislave. Voľné chvílky si spríjemňuje dobrou rockovou hudbou od Deep Purple, Pink Floyd atd.

Kontaktné údaje

Air Products Slovakia, s.r.o.
Pribinova 4
811 09  Bratislava
0800 100 700
infosk@airproducts.com

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť