Prehľad podpory pre zákazníkov

Jedným z cieľov spoločnosti Air Products je poskytovanie špičkovej podpory pre zákazníkov prostredníctvom služieb s pridanou hodnotou. Naším cieľom je poskytovať zákazníkom nástroje a informácie na zjednodušenie a zvýšenie komfortu pri obchodovaní s našou spoločnosťou.

Prostredníctvom celej škály služieb online budete môcť zadávať objednávky, preberať faktúry, zaregistrovať sa do služby e-platby a oveľa viac.

Obchodné podmienky k zmluvám o predaji technických plynov vo fľašiach a CryoEase účinné od 1.1.2017

Vážení obchodní priatelia,
s účinnosťou od 1.1.2017 dochádza k zmene Obchodných podmienok AP k zmluvám o predaji technických plynov vo fľašiach a CryoEase. Prípadné výhrady k Obchodným podmienkam AP zašlite, prosím, písomne na adresu: Air Products Slovakia, s.r.o., Mlynské nivy 74, Mlynské nivy 74, 821 05 Bratislava alebo e-mailom na adresu: csosk@airproducts.com najneskôr do 31.12.2016.

Plné znenie nových Obchodných podmienok AP

V prípade otázok kontaktujte naše Oddelenie služieb zákazníkom.

S priateľským pozdravom

Oddelenie služieb zákazníkom
Air Products Slovakia, s.r.o.
Mlynské nivy 74
821 05 Bratislava
Zákaznícka linka: 0800 100 700
csosk@airproducts.com


Najčastejšie kladené otázky

Nepodarilo sa vám nájsť to, čo hľadáte? Vytvorili sme súbor s najnovšími informáciami, prostredníctvom ktorých rýchlo a jednoducho nájdete odpovede. Alebo sa môžete opýtať priamo.

Faktura

Zákaznícky portál MyAirProductsSM

Náš zabezpečený a praktický samoobslužný portál

Elektronická fakturácia

Zistite, aké jednoduché to môže byť!

Zaslať certifikát analýzy e-mailom

Nechajte si zaslať certifikát analýzy prostredníctvom e-mailu

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť