Správa dodávok a zásob

Stav objednávky

Najnovšie informácie o stave vašej objednávky získate od zástupcu oddelenia služieb pre zákazníkov.

Zásoby tlakových fliaš

Aplikácia Zásoby tlakových fliaš je navrhnutá tak, aby vám poskytla jasnú predstavu o tlakových fľašiach, ktoré máte aktuálne prenajaté. Môžete zobrazovať informácie o zmluvách o platbe vopred a zisťovať stav zásob s vlastným certifikátom, ktoré sú predmetom kontroly.

Prihlásenie sa do aplikácie Zásoby tlakových fliaš

Správa zásob – veľkoobjemové zásobníky plynu

Aplikáciu Správa zásob je možné použiť na zadávanie hodnôt nádrže, predkladanie objednávok, zobrazenie využitia produktu a informovanie spoločnosti Air Products o zmenách vo výrobnom pláne.

Prihlásenie sa do aplikácie Správa zásob

Telemetrické systémy TELALERT®

Prostredníctvom našich telemetrických monitorovacích programov môžete monitorovať spotrebu plynu. V prípade potreby sa produkt automaticky doplní. Dodávky produktu sú naplánované z nášho špičkového logistického centra, v ktorom vypracúvame predpoklady dodávok pomocou vlastného softvéru a systémov vzdialenej telemetrie TELALERT. Naše logistické centrum vám pomôže znížiť náklady na riadenie a hlásenie zásob a znížiť počet ciest nákladného auta k zradeniu.  

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Zákaznícky portál MyAirProducts℠

Náš zabezpečený a praktický samoobslužný portál

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť